Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Українська мова та література 9 клас

Дата: 11 жовтня 2021 о 20:16, Оновлено 26 листопада 2021 о 07:30
06.10
Мова: повторити вивчене, підготуватися до контрольної роботи,
параграф 6-10, всі схеми у зошиті;
виконати тести на платформі ,,На Урок" ( код 6771171)
Література: ,,Слово о полку Ігоревім" - давньоруська пам'ятка, перлина українського ліро-епосу. Історична основа твору. Питання авторства
Підручник, с.48-49, зміст твору https://youtu.be/AkZcIOSgc9E
08.10
Мова: контрольна робота.
Повторення вивченого у 8 класі. Пряма і непряма мова (тестування).
Література: Образи руських князів у творі. Наскрізна ідея патріотизму
Підручник, с.50-52, характеристика образів, виписати цитати; робота із флешкартками;
відеоурок.
13.10
Мова: Складне речення, його ознаки. Складні речення без сполучників, із сурядним і підрядним зв'язком
Підручник, параграф 12,  вправа на с.47.
Література: Поетичність образу Ярославни. Образ Руської (української) землі. Фольклорні мотиви в поемі. Символічно-міфологічні образи та їх значення
Підручник, с 52-53, характеристика образів Ярославни та Руської землі, виписати цитати; виконати тест  код  2297194.
15.10
Мова: Складносурядне речення, його будова й засоби зв'язку між його частинами
Підручник, параграф 14, правило на с.52, повторити сполучники сурядності, вправа 1 на с.53, культура слова на с.55
Література: Розвиток книгодрукування. Перші друковані книги в Україні. Іван Вишенський, Іван Величковський, Семен Климовський - видатні діячі української культури. Козацькі літописи, ,,Історія русів"
Підручник, с. 54-62, підготувати повідомлення; урок-лекція з презентацією (Meet).
22.10
Література: Григорій Сковорода. Життя і творчість філософа, просвітителя, поета. Повчальний характер і художні особливості збірки ,,Байки Харківські". ,,Бджола та Шершень"
Підручник, с.65-66, знати біографію письменника, прочитати байку ,, Бджола та Шершень" (с.67-69), переглянути відео https://youtu.be/Xyo3jslj7xA
Мова: Смислові зв'язки між частинами складносурядного речення
Підручник, параграф 14, с.52, вправа д/з на с.55
03.11
Література:
Г. Сковорода ,,Всякому місту - звичай і права" ( із ,,Саду Божественних пісень"), ,,De libertate"
Підручник, с. 69-72, вивчити напам'ять ,,Всякому місту - звичай і права", ідейно-художній аналіз поезії (урок в додатку Meet)
Мова: Розділові знаки в складносурядному реченні
Підручник, параграф 16, правило на с.58, вправи 2 (с.59), д/з на с.61
05.11
Мова: Редагування речень, у яких допущено граматичні помилки (урок в додатку Meet).
Повторити параграф 12-14, 16, синтаксичний розбір ССР (послідовність розбору на с.61)
1. Береза плаче тихими слізьми, а ми ті сльози навесні збираєм.
2. Холодні зірки мерехтіли в темному небі, і нескінченний Чумацький Шлях простягся у вічність.
10.11
Мова: Контрольний докладний письмовий переказ тексту публіцистичного стилю із творчим завданням (2 уроки в додатку Meet)
12.11
Література: Контрольна робота ,,Слово о полку Ігоревім", творчість Г. Сковороди (розгорнуті відповіді на запитання)
17.11
Література: І. Котляревський. Творчість письменника - новий етап у розвитку національного самоусвідомлення. ,,Енеїда"
Підручник, с.79-83, знати основні біографічні факти, переглянути відео https://youtu.be/sQAlAzDLhWc ; зміст перших трьох частин поеми.
Мова: Складнопідрядне речення, його будова й засоби зв'язку в ньому. Підрядні сполучники і сполучні слова в складносурядному реченні
Підручник, параграф 17, правило на с.62-63, вправи 3 на с.63, д/з на с.66.
24.11
Література: Провідні проблеми і мотиви твору. Характеристика героїв поеми, образ Енея
Підготувати характеристику образу Енея, виписати цитати. Виконати тест на платформі ,,На Урок", код 797893.
Мова: Складнопідрядне речення з підрядними означальними, з'ясувальними
Підручник, параграф 20, переглянути відеоурок https://youtu.be/r-T2zio1Tmw , вправи 2 на с.73, вправа на с.75
25.11
Література: Соціально-побутова драма ,,Наталка Полтавка" - перший твір нової української драматургії ( урок в додатку Meet)
Прочитати п'єсу ,, Наталка Полтавка".

Мова: Складнопідрядні речення з обставинними підрядними частинами. Складнопідрядні речення з підрядними місця і часуі

Пдручник, параграф 21, правило на с. 76, переглянути відеоурок,https://youtu.be/usrsRocMAxg , вправи 2 на с. 77, д/з на с.79.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.